Corona virüsü, bir de bu siteden inceleyin!

Corona virüsü, bir de bu siteden inceleyin!

Çarşamba günü, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) Corona virüsü salgını sebebiyle resmen pandemi ilan etti. Salgın sayılarını izleyen çevrimiçi bir panoya göre, toplamda dünya çapında 127.860’dan fazla onaylanmış virüs vakası ve 4.718 onaylı ölüm gerçekleşti . Virüsün Çin’in Wuhan şehrinde meydana geldiğine inanılıyor, ancak ABD, Avustralya, Kanada, Japonya, Fransa, Almanya ve dünya çapında düzinelerce ülkede doğrulanmış vakalar var.

Corona virüs olarak da bilinen COVID-19‘un patlak vermesi nedeniyle iptal edilen her şeyi takip etmekten bıkabilirsiniz. Salgın yayılmaya devam ettikçe, iptal edilen olayların listesi de kabarıyor. Şimdi bahsedeceğimiz bu web sitesi virüsle ilgili her şeyi ortaya koyuyor. Bu web sitesinin amacı insanların Corona virüsün günlük yaşamı büyük ölçüde nasıl kesintiye uğrattığına dair en son güncellemeleri bulması için tek noktadan bir kaynak olmak.

Mizahi öğelerle Corona virüsü istatistikleri

İsmi “Is it cancelled yet” olan sitede; Corona virüsü salgını nedeniyle iptal edilmiş olayları, organizasyonları, spor etkinliklerini öğrenebilirsiniz. Web sitesi sürekli güncel bir halde. İptal edilen etkinlikler de basitçe ve mizahi öğelerle gösteriliyor.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir