tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Galaxy Z Flip kırılıyor mu?

Galaxy Z Flip kırılıyor mu?

Samsung, geçtiğimiz günlerde Galaxy S20 ailesi ile birlikte yeni katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Z Flip’in duyurusunu gerçekleştirmişti. Galaxy Fold‘da birkaç sorunun yaşanmasından sonra duyurulan Galaxy Z Flip’te bu sorunların giderildiği belirtilmişti. Ancak şimdi de ortaya çıkan bir görüntü Galaxy Z Flip’in kırıldığını gösteriyor. Peki Galaxy Z Flip kırılıyor mu?

Galaxy Z Flip kırılıyor mu? Olabilir!

Galaxy Z Flip’in ekran tarafında oldukça önemli bir teknolojinin kullanıldığı belirtilmişti. Ekran, özellikle ince yapısı ile birlikte katlanabilir hale getirildi. Ancak bu da önemli bir sorunu beraberinde getiriyor olabilir. Bir kullanıcı tarafından paylaşılan fotoğrafta Galaxy Z Flip’in ekranının tam ortadan kırık olduğu görülüyor.

Kullanıcı, bu kırığın kutusundan ilk çıkarma anında gerçekleştiğini belirtti. Tam olarak şu ifadeleri kullandı: Samsung Galaxy Z Flip’imi az önce aldım. Kutuyu açtım. Koruyucu/talimat filmi kaldırdım. Katlanabilir bir telefon olduğu için herkesin yaptığı gibi telefonu katladım ve bu oldu. Ben de çatlağı duydum.”

Bu durum bizleri de tedirgin etse de birçok cihazın sorunsuz çalıştığını biliyoruz. Lansmanına katıldığımız Galaxy Z Flip, oldukça sağlam bir şekilde çalışıyordu. Birçok markanın ürettiği telefon modellerinde nadiren hata çıkabilir. Bunu üretilen cihazların yüzde 1’i olarak düşünebilirsiniz.

Samsung tarafından henüz bir açıklama gelmiş değil. Ancak ciddi bir sorun olarak görülürse ve çoğu cihazda böyle bir sorun yaşanırsa Samsung’un gerekli hamleleri yapacağını düşünüyoruz. Yakın zamanda konu ile ilgili bir açıklama yapılabilir.

Bir yanıt yazın