tarihinde yayınlandı Yorum yapın

iPhone 11 Pro Max parçalarına ayrıldı

iphone-11-pro-max-parcalarina-ayrildi-turker-taktak

iPhone 11 Pro Max parçalarına ayrıldı

10 Eylül günü tanıtılan ve üç gün sonra ön sipariş süreci başlayan iPhone 11 için teslimatlar 20 Eylül tarihinde başlayacak. Ancak, öncesinde gönderilen ürünler sayesinde iPhone 11 ve iPhone 11 Pro Max videoları gelmeye başladı.

Bu kapsamda serinin en büyük ve pahalı modeli olan iPhone 11 Pro Max parçalarına ayrıldı.

Pro Max modelini parçalarına ayıran kanal iFixit veya JerryRigEverything’in aksine bu kez DChannel isimli YouTube kanalı oldu.

Cihaz dikdörtgen şeklinde bir donanım panosuna ev sahipliği yaparken, 3969 mAh kapasiteli bataryaya sahip olduğu görülüyor. Bu 3174 mAh kapasiteli iPhone XS Max ile kıyasladığımızda yüzde 20 artış anlamına geliyor.

Bunun yanı sıra iPhone X serisindeki iki parçalı pilin aksine, L şeklinde tek parça pil karşımıza çıkıyor. iPhone X ve XS serisinde parçalar arasında neredeyse dışarıdan bakıldığında farkı anlamak mümkün değildi. Ancak, iPhone 11 serisinde iç donanımın tasarımında da önemli değişikliklere gidildiğini görüyoruz.

Cihazı parçalarına ayıran kanal, iPhone XS Max ile karşılaştırmayı ihmal etmiyor. iPhone 11 Pro Max hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu telefonu ülkemizde satışa sunulduğunda almayı planlıyor musunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir yanıt yazın