tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Katlanabilir TCL modeli sızdırıldı

Katlanabilir TCL modeli sızdırıldı

Katlanabilir cihaz furyasına katılan şirket MWC 2020 etkinliğinde yeni cihazını tanıtmak için hazırlanıyordu. Katlanabilir TCL modeli özellikleri ve fiyatı sızdırıldı. Etkinliğin iptal edilmesiyle birlikte CNET adlı teknoloji sitesi cihazın fotoğraflarına ulaştı.

Sızdırılan fotoğraflarda katlanabilir cihazın tablet boyutlarında olduğu açıkça görülüyor.

Katlanabilir TCL modeli özellikleri ile dikkat çekiyor

Samsung, Huawei ve Motorola’dan sonra TCL de katlanabilir cihaz piyasasına girmeye hazırlanıyor. Katlanabilir cihazlar her ne kadar arızalanma oranlarıyla kullanıcıları mutsuz etse de, ileride bu sorunun büyük oranda çözüleceği düşünülüyor.

Katlanabilir TCL modeli özellikleri birçok kullanıcıyı mutlu edecek. Katlanabilir cihazın adı ne yazık ki henüz belli değil. Cihazda 5G modemin de olacağı sızıntılar arasında yer alıyor. Cihaz, benzersiz tasarımıyla rakiplerinden ayrılıyor.

Cihaz katlandığında akıllı telefon görünümüne sahip oluyor. Tasarımın birçok kişi tarafından beğenileceği düşünülüyor. Sadece render görüntüleri mevcut olduğu için cihazın kendisiyle ilgili bir şey söylemek henüz mümkün değil.

MWC etkinliği koronavirüs nedeniyle iptal edildiği için şirketin hazırladığı konsept cihazı hangi etkinlikte göreceğimiz henüz belli değil. Cihazın satış fiyatının ortalama 500 dolar olması bekleniyor. Cihaz söylenen fiyat ile piyasaya sürülürse rakiplerinin önüne geçeceği aşikar.

Bir yanıt yazın