tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Kır düğünleri teknolojiyle şenleniyor

Kır düğünleri teknolojiyle şenleniyor

Kış, ilkbahar derken en sonunda yaz mevsimine giriş yaptık. Havaların artık ısınmasıyla birlikte düğün sezonu da açıldı. Bu mutlu gününde olumsuz hava şartlarının kurbanı olmak istemeyen tüm çiftler düğün için yaz aylarını tercih ediyor. Hayatının bu en mutlu gününde yağmur engeline takılmaktan korkanlar için düğün mevsimi başladı. Havaların ısınmasıyla düğünler de düğün salonlarının dışına taşıyor. Bu güzel havalarda kapalı mekanlarda durmanın zorluğunu düşünürsek, dışarıda yapılan düğünlerin hem düğün sahipleri hem de katılımcılar için çok daha keyifli ve eğlenceli geçtiğini söyleyebiliriz.

Dışarda yapılan düğünler için birçok düğün mekanından söz etmek mümkün. Bir kesim düğününü sahil kenarında ya da kumsalda yapmak istersen, bir kesim deniz manzarası olan ferah mekanları tercih edebiliyor. Ancak düğün için mekanlar bu ikisiyle sınırlı değil tabii ki. Birçok kişinin hayali olan kır düğünleri de yaz mevsiminin olmazsa olmazlarından. Sıcak havanın etkisiyle dışarı taşan düğünler arasında kır düğünleri öne çıkıyor. Katılımcıların daha rahat kıyafetler giyerek katılabildiği kır düğünleri, düğünlerdeki sadeliğin ve rahatlığın adreslerinden biri. Kır düğünlerinin düşüncesi bile herkes için keyifli ve eğlenceli olsa da teknolojiyi kullanarak bu eğlenceyi katlamak mümkün.

Kır düğünü denilince akla dediğimiz gibi rahat kıyafetler, güzel bir hava ve mutlu insanlar geliyor. Peki, teknoloji bu işin neresinde? İlk bakışta biraz alakasız gibi dursa da aslında teknoloji kır düğünlerinin merkezinde yer alıyor diyebiliriz. Düğün sahipleri açısından baktığımızda teknoloji sayesinde kır düğünlerindeki anıları biriktirmek çok daha kolay hale geliyor.

Bir yanıt yazın