tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Telefonunuz şarjdayken yedekleme yapabilen cihaz

Telefonunuz şarjdayken yedekleme yapabilen cihaz

Akıllı telefonlar artık hayatımızın vazgeçilmez parçası. Bu noktada elimizden düşmeyen bu dikdörtgen cihazların da haliyle şarjı dayanmıyor. En uzun batarya kullanımı sunan telefonlar bile aktif kullanımda 1 maksimum 2 gün dayanabiliyor. Telefon şarjdayken yedekleme yapabilen cihaz oldukça pratik bir kullanım sunuyor. TOKK Photo Cube adlı ürün telefonunuzu şarj ederken aynı zamanda bünyesine fotoğraflarınızı ve diğer verilerinizi yedekleyebiliyor. Böylelikle iki farklı işlemi tek seferde yapmış oluyorsunuz.

Telefon şarjdayken yedekleme yapabilen cihaz

Bakıldığında oldukça küçük ve şık duran bu akıllı ürünün özellikle yoğun bir telefon kullanımı olanlar için çok faydalı olacağı görülüyor. Zira telefonunuzdaki verileri şarj ederken TOKK Photo Cube adlı ürünün içine atmak gerçekten oldukça pratik bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor.

Telefonunuzu şarja takarken gelen aparat ile birlikte telefonunuzu yedekleyebiliyorsunuz. Yalnızca telefonda çok yer kaplayan fotoğraflar ve videoları değil aynı zamanda 64 GB depolama sunan bu ürün tüm telefon verilerinizi, takvim uyarılarını ve iletişim bilgilerini de bilgisayarına aktarmanız için depolayabiliyor.

Hafızası dolduğunda ise bildirim gönderen ürünün, kalıcı olarak depolayacağınız cihaza aktardığınızda sıfırlama seçeneği bulunuyor. Böylelikle yeni yedeklemeler yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın