tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Elektrikli scooter girişimi Flash, Türkiye’de hizmet verecek!

elektrikli-scooter-turker-taktak

Elektrikli scooter girişimi Flash, Türkiye’de hizmet verecek!

İstanbul için elektrikli scooter paylaşım girişimi olan Martı’nın geçtiğimiz mart ayında kullanıma sunulmasının üzerine Lime’ın Türkiye operasyonunu başlatmaya hazırlandı. Bugün ise elektrikli scooter paylaşım pazarı ile ilgili detaylar haberimizde.

Almanya merkezli bir elektrikli scooter paylaşım girişimi olarak karşımıza çıkan Flash, aldığımız duyumlara göre Türkiye’de hizmet vermeye hazırlanıyor.

Fransa, Portekiz, İsviçre, Belçika, İspanya ve Avusturya olmak üzere 6 ülkede hizmet veren Flash, toplamda 14 şehirde aktif olarak kullanılabiliyor.

Scooter paylaşım girişimi Flash’ın aktif iş ilanlarına baktığımızda ise İstanbul için “Operations Manager” iş ilanı verildi.

İş ilanının detaylarında ise operasyon yönetimi, iş geliştirme, danışmanlık, tedarik zinciri veya benzeri rollerde yaklaşık 1 ile 5 yıllık deneyime sahip olan adayların arandığını belirtti. Özellikle scooter hayranlarını meraklandıran bu haberden yola çıkarak uygulamaları verdiğimiz linklerden indirebilirsiniz.

Son olarak Flash’ın yaklaşık 4 ay önce 55 milyon euroluk seri A yatırım turunu kapattığını da söylemek gerekli. Flash’ın Türkiye operasyonu ile ilgili gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Dilerseniz Flash uygulamasını Android için buradan, iOS için ise buradan indirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın