tarihinde yayınlandı Yorum yapın

apple.com/tr ziyaretçilerini sürpriz bekliyor!

apple.com/tr ziyaretçilerini sürpriz bekliyor!

Apple, 2019 yılı içinde hizmetlerine ağırlık verdi ve karşımıza birçok yeni hizmetini çıkardı. Bunların başında oyun hizmeti Apple Arcade’i sayabiliriz. Apple oyun platformu Arcade için apple.com/tr‘de yeni bir uygulama başlattı. Oyun kahramanları internet sitesini ele geçirdi.

Apple, iPhone için evde tamir hizmetini başlattı!

Apple, iPhone yerinde servis hizmeti ile ABD’deki kullanıcılara müjdeli haberi verdi. Şu anda kısıtlı bir bölgede olsa da evinize gelen teknisyen cihazın onarımını gerçekleştirebilir. apple.com/tr içinde kahramanlar var Tüm Apple cihazlarında ara vermeden oynanabilen Apple Arcade’in içinde birçok oyun kahramanı yer alıyor. Bu kez kahramanlar platformdan çıktı ve apple.com/tr’yi ziyaret etti.

Peki bu kahramanlar hangi oyunlardan çıktı?

Toplamda 6 kahraman, internet sitesinde ziyaretçileri bekliyor. Bu kahramanların oyunları ise şöyle sıralanıyor; Hor Lava, LEGO Brawis, Sonic Racing, PAC-MAC Party Royale, Oceanhorn 2, Sneaky Sasquatch.

Hot Lava isimli oyunda Klei imzası bulunuyor. Kızgın eriyik lava ve nostalji dolu bir ortamda geçen oyun dört oyuncuya kadar çok oyunculu modda oynanıyor.

LEGO Brawis ise isminden de anlayacağınız üzere LEGO imzalı. Arcade için geliştirilen oyun da aslında bir aksiyon oyunu. Sonic Racing ile dünyanın en hızlı kirpisini yarış pistinde görüyoruz. Yarıştıkça daha çok ödül kazanacağınız, çok oyunculu modda dünya genelinde insanlarla oynayabileceğiniz yarış deneyiminde çok eğleneceksiniz.

Oyuncuları geçmişe getiren bir diğer oyun ise PAC-MAN Party Royale. Retro arcade oyunu, oyun salonu nostaljisini çok oyunculu oyun deneyimi ile birleştiriyor.

Oceanhorn 2 de RPG türünde oyunları seven oyuncuları çin ideal. Son olarak, RAC7 Games tarafından geliştirilen Sneaky Sasquatch, ailenizle oynayabileceğiniz, Sasquatch’ın hayatını yaşayıp onunla beraber günlük sıradan şeyleri yapabileceğiniz eğlenceli bir oyun.

Bir yanıt yazın