tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Karne hediyesi için beklediğiniz fırsatlar MediaMarkt’ta!

Karne hediyesi için beklediğiniz fırsatlar MediaMarkt’ta!

Göz açıp kapayıncaya kadar bir dönemin sonuna geldik. Öğrencilerin karnelerini alacağı ve sömestr tatiline başlayacağı şu günlerde MediaMarkt da yeni indirim kampanyasını başlattı. MediaMarkt karne hediyesi ve sömestr indirimleri kapsamında birçok ürüne uygun fiyatlarla sahip olmak mümkün.

Öğrencilerin ilgisini çekebilecek notebook başta olmak üzere tabletten oyun konsollarına, telefon kulaklıklarından monitörlere kadar pek çok farklı kategoride indirimler sizleri bekliyor.

MediaMarkt karne hediyesi indirimlerini başlattı

Dönem dönem yaptığı kampanyalar ile tüketicilerin satın almak istedikleri teknolojik ürüne çok daha makul fiyatlarla kavuşmasına yardımcı olan MediaMarkt, bu kez öğrenciler için harekete geçti. MediaMarkt karne hediyesi ve sömestr indirimleri kapsamında beklenen fırsatlar başladı.

Çocuklarının istediği ürünleri satın almak için indirim bekleyen aileler için müjdeli haber geldi. İndirimlerle birlikte sunulan kampanyalar ve servisler de tüketicilere yardımcı olacak.

16 Ocak günü başlayan kampanya 26 Ocak gününe kadar devam edecek.

İndirim kapsamında olan ürünlerin hepsi öğrencilerin istediği ve ilgisini çeken ürünler olarak sıralanıyor. Bunlar arasında tabii ki tabletleri, bilgisayarları, oyun konsollarını, telefon kulaklıklarını ve monitörleri saymak mümkün. Uygulanan indirimler ailelerin ceplerini sevindirecekken, öğrencilerin de yüzlerini güldürecek.

Bir yanıt yazın